Já, Michaela

Vždy s úsměvem. Tak to jsem já, Michaela, zakladatelka značky MIALLA®. Nabízím ženám krásné šperky, které rozzáří každý jejich den, protože každý okamžik, každý den je mimořádný. Mou snahou je vyhledávat jedinečné a zajímavé šperky dostupné pro každého. Některé šperky po vyprodání zásob nedoplňuji, aby tak zákaznice vlastnila jedinečný kousek. Šperky nosím každý den a baví mě vytvářet různé kombinace. Považuji je za důležitou součást života. Nejsou nezbytně nutné. Ale většina žen po nich touží, jsou proto skvělým dárkem. Rády se zdobíme, abychom vypadaly krásně a cítily se dobře. Ženy byly vždy přitahovány šperky, jednoduše jsou krásné a krásné věci nás přitahují, a zažíváme tak okamžik potěšení. Ukrývají radost, lásku a vzpomínku. Zářivá vzpomínka, to je to, co nám zůstane.

Kupujete si dárek. Rozbalení a první dojem je pro mě důležitý. Co by to bylo za dárek bez krásného balení. Jednoduchý design krabičky upoutá svěže zeleným logem. Výrazný proužek si pohrává s vaší zvědavostí, co se skrývá v krabičce. Originální krabičky jsou ruční českou výrobou. Stuha, dárkový a hedvábný papír jsou malými detaily, na kterých mi záleží. Protože rozdávat radost je to nejdůležitější.

Baví mě barvy. Zachycují energii a jiskru života takový, jaký je – pestrý a plný barev. Barevnost se tak promítá i do fotografií, kterým věnuji hlavní pozornost a z velké části se na nich podílím sama. Spoléhám na své pocity. Konečná fotka pak působí vesele a svěže. Ale třeba pro vánoční nebo jarní propagaci spolupracuji i s fotoateliérem.

Máte příležitost vytvořit krásnou vzpomínku. Vyberte si šperk pro sebe nebo udělejte radost vašim nejmilejším.