Stylový podzim

Chladné dny začaly proměňovat náš šatník. To ovšem neznamená, že se na další měsíce zahalíme do černé. Podzim je nám nejlepší inspirací a přináší zajímavé vrstvené looky. Nepodceňujte sílu doplňků. Zejména těch ve zlaté barvě.

Můžete vrstvit
na různé způsoby
a osvěžit tak
svůj každodenní
outfit.

Z dlouhého kardiganu nechejte vykouknout zářivý náhrdelník. Díky jemnému zpracování jsou tyto náhrdelníky skvělé k vrstvení. Kombinujte jednotlivé minimalistické kousky, abyste získali výrazný vzhled. Odlesky zlatých náušnic krásně oživí neutrální tóny.

V rytmu přírody

Listí se zbarvuje a je tu obvyklý podzim. Jemný a křehký náramek vnese do vašeho šatníku trochu půvabu. Tento strom života s perletí vás oslní duhovými barvami. Jemné kousky jsou dokonalým dotekem elegance a jednoduchosti. Vyberte si prsten zdobený zirkony a získejte okouzlující vzhled.

Stylové zvýraznění

Milujete procházky lesem a klid přírody? Zemité tóny najdete všude kolem sebe. Hnědá bude krásně ladit s teplým zlatým odstínem a zaručí zářivý vzhled, který nezůstane bez povšimnutí. Kombinace kovů vnáší do prstenu zajímavou hru barev. Zvýrazněte své bundy a kabáty poutavými náramky. Výrazným šperkem vyjadřujete svoji osobnost.